ثبت نام دوره ACT

ثبت نام کلاس ACT گامی موثر برای اخذ پذیرش تحصیلی امریکا

ضرورت ثبت نام کلاس ACT به این دلیل است که برخی کشورها از جمله امریکا برای ورود دانشجویان بومی و غیربومی به دانشگاه، اقدام به برگزاری آزمون ورودی می‌کنند. هدف اصلی از برگزاری آزمون انتخاب دانشجویان یا دانش‌آموزانی است که در سطح علمی بالاتری قرار دارند. شرکت در این نمونه آزمون‌ها به دانشجویان بومی محدود نمی‌شود، بلکه تمام دانشجواین بومی و بین‌المللی متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی یا مقاطع بالاتر در دانشگاه‌های آمریکا موظف به شرکت در آزمون ACT کسب حداقل نمره هستند.

افراد بومی می‌توانند با کسب نمره 26 وارد دانشگاه شوند؛ اما دانشجویان بین‌المللی برای اخذ پذیرش در دانشگاه‌های امریکا باید حداقل نمره 30 را کسب کنند. برای آشنایی با نحوه ثبت‌نام در کلاس ای سی تی، هزینه ثبت‌نام و نحوه شرکت در آزمون با ما همراه باشید.

چرا باید در کلاس ای تی سی ثبت‌نام کنیم؟

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های امریکا را انتخاب کرده‌اید، باید از مدارک موردنیاز و آزمون‌های ورودی به دانشگاه‌های این کشور مطلع باشید. مجموعه افق سرو با تجربه طولانی مدت و استفاده از کارشناسان خبره به شما کمک می‌کند که بتوانید مرحله انتخاب دانشگاه، شرکت در آزمون‌ها، آماده‌سازی مدارک و ارائه آنها به دانشگاه، اخذ پذیرش تحصیلی و درنهایت دریافت ویزای تحصیل را به‌آسانی انجام دهید.

 همانطور که اشاره کردیم برای اینکه بتوانید وارد یکی از دانشگاه‌های معتبر امریکا شوید باید در آزمون ورودی نمره حدنصاب را دریافت کنید. آزمون ورودی دانشگاه‌های امریکا ACT نام دارد.

برای کسب آمادگی کامل برای موفقیت در آزمون ای سی تی ثبت نام کلاس ACT ضروری است. باتوجه به اینکه آزمون ACT بر دروس ریاضی، علوم پایه و زبان انگلیسی متمرکز است نمی‌توانید بدون آمادگی در این آزمون موفق شوید. علاوه‌براین، زبان آزمون ACT کاملا انگلیسی است.

چرا باید در کلاس ای تی سی ثبت‌نام کنیم؟

اگر با اصطلاحات کاربردی در هر حوزه آشنا نباشید نمی‌توانید مفهوم سوال را به‌درستی درک کرده و پاسخ مناسب را انتخاب کنید. ثبت‌نام در کلاس آزمون ای سی تی به شما کمک می‌کند که بر ترس و اضطراب خود غلبه کرده و به نمره بالاتری دست پیدا کنید. موسسه افق سرو برای آمادگی متقاضیان کلاس های ACT را به صورت کاملا تخصصی برگزار می‌کند.

هزینه شرکت در آزمون ACT

هزینه شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌های آمریکا برای افراد بومی و غیر بومی متفاوت است. علاوه‌براین، افرادی که می‌خواهند در هر دو بخش اختیاری و اجباری شرکت کنند در مقایسه با افرادی که تنها در آزمون اجباری شرکت می‌کنند، هزینه بیشتری خواهند پرداخت. باید اشاره کنیم افرادی که در زمان تعیین‌شده موفق به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ای سی تی نمی‌شوند، ناچار هستند مبلغی را به عنوان جریمه تاخیر بپردازند.

هزینه ثبت‌نام در آزمون ای سی تی برای افراد بومی متقاضی شرکت در مرحله اجباری 50 دلار و برای هر دو مرحله اجباری و اختیاری حدود 120 دلار است. این هزینه برای افراد غیربومی کمی بالاتر است. افراد غیربومی متقاضی شرکت در مرحله اجباری باید حدود 150 دلار و برای شرکت در هر دو مرحله حدود 320 دلار بپردازند.

 جریمه تاخیر نیز مبلغی حدود 30 دلار است. بهترین راه برای اینکه در مدت معین برای شرکت در آزمون ثبت‌نام کنید و مشمول جریمه تاخیر نشوید، این است که اطلاعات مناسب را از طریق کارشناسان مجموعه افق سرو دریافت کنید. متقاضیان فرصت دارند که تا 14 روز پش از ثبت‌نام در آزمون هزینه را پرداخت کنند.

نحوه شرکت در آزمون پس از ثبت نام کلاس ACT

با توجه به اینکه ایران تحریم است، امکان برگزاری این آزمون در کشور ما فراهم نیست. به همین دلیل، ثبت نام کلاس ACT به شما کمک می‌کند که با شرایط این آزمون کاملا آشنا شوید. در این کلاس علاوه‌بر تدریس دروس اصلی و افزایش توانایی داشن آموزان و دانشجویان برای درک مطلب و حل مسائل، جلسه آزمون نیز شبیه‌سازی شده تا متقاضی برای برقراری ارتباط با کادر جلسه با مشکل مواجه نشود.

پس از اینکه از طریق مجموعه افق سرو برای شرکت در آزمون ACT ثبت‌نام کردید، کارشناسان این موسسه به شما کمک می‌کنند تا نزدیک‌ترین کشور را برای شرکت در آزمون انتخاب کنید. مراحل دریافت پاسپورت و بلیط نیز از طریق این موسسه انجام می‌شود. با توجه به اینکه آزمون ACT در زمانی معین برگزار می‌شود حتما باید در روز امتحان در شهر یا مکان مورد نظر حاضر باشید.

نحوه شرکت در آزمون پس از ثبت نام کلاس ACT

منابع آزمون ای سی تی

هدف اصلی از ثبت‌نام کلاس ای سی تی آشنایی با منابع و تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف متقاضی است. مجموعه افق سرو می‌تواند تمام منابع را برای شما سفارش دهد. در نتیجه، در دسترسی به این منابع با مشکل مواجه نمی‌شوید؛ اما اگر تمایل دارید که خودتان منابع را قبل از شرکت در کلاس و آمادگی برای آزمون ACT تهیه کنید می‌توانید از طریق سایت رسمی ACT منابع را انتخاب و خریداری کنید.

مهمترین مباحث مطرح‌شده در کلاس های ACT

اگر شما نیز متقاضی شرکت در آزمون ای سی تی هستید باید پایه خود در دروس علوم پایه، ریاضی و زبان را تقویت کنید. باتوجه به اینکه سیستم آموزشی ایران با امریکا و کشورهای اروپایی تفاوت دارد، تنها با شرکت در کلاس های مدرسه یا استفاده از معلم خصوصی معمولی نمی‌توانید شانس موفقیت خود در آزمون ACT را افزایش دهید. توصیه می‌کنیم اگر تصمیم شما برای ادامه تحصیل در آمریکا جدی است حتما در کلاس‌های موسسه افق سرو شرکت کرده تا بتوانید آمادگی برای حل مسائل این آزمون را کسب کنید.

در این مجموعه سعی شده از اساتیدی استفاده شود که تجربه کافی در مورد آزمون‌های بین‌المللی و شیوه حل مسائل این آزمون‌ها دارند. در نتیجه، آنها می‌توانند به صورت تخصصی تکنیک‌های اصولی برای حل این مسائل را به شما آموزش دهند.

از سوی دیگر، این کلاس‌ها کاملا به صورت انگلیسی برگزار شده که می‌تواند توانایی درک مطلب و قوه شنیداری شما را تقویت کند و مهمتر از همه اینکه، در این کلاس‌ها تا زمان برگزاری آزمون اصلی فرد متقاضی فرصت دارد در چندین آزمون مشابه شرکت کند. این امر موجب افزایش آمادگی فرد برای شرکت در آزمون شده و بر افزایش نمره تاثیر مثبت دارد.

موسسه افق سرو علاوه‌بر ثبت نام کلاس ACT مواردی از جمله ثبت‌نام در آزمون ای سی تی، اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر اروپا و امریکا، ارائه مدارک متقاضیان مهاجرت تحصیلی برای اخذ ویزا و اعزام دانشجو به ترکیه را انجام می‌دهد. اگر قصد مهاجرت تحصیل و ادامه تحصیل در هر یک از دانشگاه‌های معتبر جهان را دارید می‌توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و از راهنمایی‌های آنها استفاده کنید.

سخن پایانی

برای اینکه آمادگی لازم برای آزمون ورودی دانشگاه‌های آمریکا را کسب کنید، ثبت نام کلاس ACT ضروری است. این کلاس‌ها می‌تواند شما را برای شرکت در آزمون آماده کند. این کلاس‌ها بر آموزش ریاضی، علوم پایه و زبان انگلیسی متمرکز هستند. آزمون اصلی برای دانشجویان شبیه‌سازی شده و تمام منابع آموزش در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد. اساتید این دوره‌ها به شیوه­های آموزشی و حل مسائل آزمون‌های بین‌المللی مسلط هستند.